Ogólne WARUNKI zamawiania kostiumów na miarę

  1. Po pierwsze należy określić jaki kostium potrzebujesz: taneczny, baletowy, gimnastyczny, czy też karnawałowy.
  2. Skontaktuje sie z nami telefonicznie, lub mailowo w celu ustalenia szczegółów wykonania. Służymy pomocą w zaprojektowaniu kostiumu od podstaw. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania!
  3. Należy podać wymiary potrzebne do wykonania kostiumu. Jakie wymiary są potrzebne do danego stroju podajemy w rozmowie telefonicznej (pkt. 2)
  4. Następnie  przesyłamy projekt kostiumu, który ma być zrealizowany.Zazwyczaj są to 2-3 propozycje. Na życzenie, wysyłamy także póbki materiałów, z których będzie uszyty strój. Przed projektowaniem pobieramy opłatę w wysokości  min. 150,- zł (opłata ta jest  zwracana, gdy kostium zostanie wykonany lub stanowi część zaliczki na poczet wykonania usługi (pkt. 6))
  5. Przesłane projekty można oczywiście zmieniać i nanosić ewentualne poprawki. Jeśli są to kostiumy na zawody, najlepiej poradzić się trenera, czy dany strój będzie odpowiedni pod względem koloru, zdobień itp.
  6. Po ostatecznej akceptacji projektu i ceny należy wpłacić zaliczkę w wysokości  40% wartości zamówienia.
  7. Po otrzymaniu zaliczki następuje realizacja zamówienia. Na życzenie, przed wysyłką towaru, przesyłam zdjęcie stroju.
  8. Wysyłka następuje po całkowitej zapłacie za towar, lub też za pobraniem, jeśli zostanie to wcześniej ustalone.

Wysyłki obywają się za pośrednictwem POCZTY POLSKIEJ lub firmy kurierskiej. Cena wysyłki zgodna jest z cennikiem firm przewozowych i tym samym uzależniona jest od wielkości zamówienia.

Kontakt / Contact

Studio Projektu i Szycia NATIA ul. Krótka 8
55-100 Trzebnica
woj. dolnośląskie


 tel.+48 506-04-14-76
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.